What do U think abou FW 1.08 (from HP)?

vbimport

I have Nec 2500A with original fw 1.06. But I’d like to change my fw because I’d like to have bitsetting. Now, what do you think about 1.08, because this fw support book type, right?
I just like to change my fw 1.06 to another fw which support book type. I don’t care about DL because I don’t buy disc dl yet.
So what fw support book type and has very good opinion, I mean doesn’t make problem with recording.
Thx a lot

Hehehe jeszcze nie przekonany?? Nawet po moich testach?? Wgraj to sam sie przekonasz :slight_smile:

Bez urazy, ale musze sie upewnic. Zreszta mam zamiar go wgrac w przyszlym tygodniu, jak bede mial czas!
To ty mi napisz co o nim sadzisz - o 1.08

Hehe, żadnej urazy absolutnie :). Ja juz sie wypowiadałem na cdrinfo.pl, dla mnie to to samo co 1.07 tyle ze z bitsettingiem. A 1.07 to lekko ulepszony 1.06. Poza booktypem róznicy nie odczujesz. Ale najlepiej to samemu sprawdzic. Wgraj, wypal, sprawdz cdspeed i jak nie bedzie czerwonego to znaczy ze jest git. Zresztą poczekajmy i zobaczymy co zachodniaki napiszą :stuck_out_tongue:

Na cdrinfo.pl napisales, ze 1.08 jest podobny do 1.06 tylko ze z bitsettingiem. A tu piszesz ze jest podobny do 1.07. Wiec jak w koncu jest? No wiesz to ze nie ma czerwonych kwadracikow nie znaczy ze nie ma bledo PI i PO. Mi wlasnie chodzi o te bledy. Czy ten FW powoduje duzo tych bledow PI i PO itp
Bo z czerwonymi kwadracikami to nie mam problemu nawet na 1.06 original (NEC w obudowie USB)

Napisałem tak bo 1.07 to przecie prawie 1.06, te same strategie zapisu w 98%. A 1.08 to to samo co 1.07 więc: 1.06>1.07>1.08 Tu nie ma prawie żadnych róznic. A jak nie ma żadnych róznic to wyniki kprobe tez nie beda miały zadnych róznic czego juz dowiodłem na cdrinfo.pl za pomocą skanów.
Wgraj, nie spodoba sie to wgrasz stary 1.06. Odwagi :cool:

Well i am glad thats all settled.

Well I need your opinio guys. Because Esiek’s opinion is not enough for me :slight_smile:

He obviously was biassed, if I understand him right :confused:

107v2 Beta 5 for sure!

Why do you think that 107v2 Beta 5 is better than 1.08?
So could you tell me, which of them makes less error PI and PO?

Because he wrote it! :stuck_out_tongue:
Try it, you’ll like it. :iagree:

He wrote this fw beta 5???
But it is still BETA! :frowning:
Does it support DL?

the 1.08 is the newest hp420 firm converted for the nec by herrie!
the 1072b5 is the newest hp520 firm and the best which herrie ever released.
perfect quali on quite a few medias, bitsetting and the best is DL support!

with this in mind a big thanks.