De wereld roept om vergelding, en Bush wel het hardst.
Nu duikt er steeds een naam op, die van Osama Bin Laden dus moet deze man maar eens even aangepakt worden.
Nu houd dat waarschijnlijk in dat Afghanistan aangevallen moet worden.
Nu heeft het Amerikaanse justitiele systeem een bedenkele naam (vaak is iemand al dader voordat het bewijs rond is en word er dan alleen nog maar bewijs gezocht dat naar deze persoon linkt)
Na de Lockerbie ramp werd er door Amerika direct naar Libie gewezen. Het gevolg hiervan was dat er een boycot kwam tegen Libie en zelfs dat er een aantal luchtaanvallen tegen Tripolie waren om Ghadaffi te dwingen de "daders"uit te leveren aan het Amerikaanse justitiele systeem. In amerika waren deze verdachten waarschijnlijk meteen tot de doodstraf veroordeeld (het zijn Libische onderdanen en dus probeert Libie dit te voorkomen). Uiteindelijk kwam de oplossing met de Schotse rechtbank in kamp Zeist waar bleek dat zeker 1 van de twee verdachten er niks mee te maken had. Van de ander kon het niet onomstotelijk bewezen worden dat hij ermee van doen had.
Dit was dus genoeg voor de bommen op Tripolie.
Tijdens de procesgang kwam ook uit dat de kroongetuige (een overgelopen geheim agent uit het midden oosten) een groot bedrag in dollars was geboden door de CIA als de verdachten veroordeeld werden. Justice for all?
Nu dreigt eenzelfde situatie: Er is nog steeds geen bewijs geleverd of getoond aan de wereld dat Osama Bin Laden er wat mee van doen heeft en toch word nu zelfs een heel land veroordeeld voor de mogelijke daden van 1 van de inwoners van dit land.
Amerika bedankt Pakistan voor het sluiten van de grenzen zodat burgers er niet meer uitkunnen.
Vervolgens blijkt Amerika (Bush?) de geschiedenis niet te kennen zoals de voortekene er nu voorstaan. Het lijkt er immers op dat Bush aanstuurd op een lange (grond)oorlog in Afghanistan. Eenzelfde scenario als tijdens de Vietnamoorlog drijgt bewaarheid te worden met dien verstande dat de Afghanen een veel grotere ervaring hebben in dit soort oorlog omdat ze nog geen 15 jaar geleden eenzelfde oorlog tegen de Sovjetunie gevoerd hebben. De Sovjetunie ligt aan Afghanistan en heeft het logistieke voordeel dat de aan en afvoerlijnen zelf beheerst.
Als het waar is wat er in de media gemeld word dat de Franse geheime diens en een Duitse asielzoeker de Amerikaanse geheime dienst en het Witte huis gewaarschuwd hebben voor een op hand zijnde ramp rijst ook de vraag waarom is hier niks aan gedaan?
Al met al is het het verstandigst (volgens mij) dat Osama Bin Laden door een speciale task force uit Afghanistan gehaald word en dat er een speciaal Court opgericht word binnen het vredespaleis in Den Haag om dit soort verdachten van Terrorristische aanslagen aldaar berecht worden.
Voor zolang Osama Bin Laden niet veroordeeld is door een echt onafhankelijke rechtbank (ook graagg met vertegenwoordigers van andere Godsdiensten dan het Christendom) blijft hij verdachte O.B.L
Laten we hopen dat er geen oorlog komt. De wereld heeft Vrede nodig.